3 Ağustos 2020, Pazartesi

Kaymakam Kurdoğlu’ndan Serik Gülsün Süleyman Süral MYO’ya Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu, Serik Kaymakamı olarak atanan Mehmet Kurdoğlu’nu ağırladı.

Sektörün ihtiyacı olan nitelikli ara eleman gücünü yetiştirmenin yanında bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine önemli katkılar sağlayan Serik Meslek Yüksekokulu’nun çalışmalarını yakından görmek amacıyla Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret eden Kurdoğlu, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ve idari personel eşliğinde yüksekokul yerleşkesini gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Eğitim öğretime katkı sağlayacak tüm çalışmalara her zaman destek olacağını ifade eden Kaymakam Kurdoğlu, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim ile birlikte inşası devam eden Kredi Yurtlar Kurumu yurt binasını gezerek, inşaat ile ilgili bilgiler aldı. Türkiye’nin dört bir yanından öğrencinin eğitim almak için Serik’e geldiğini söyleyen Kurdoğlu, “Barınma konusu öğrencilerin en öncelikli ihtiyaçlarından biridir. Onların bu ihtiyacını karşılayacak yurdumuzun kısa sürede tamamlanarak öğrencilerin hizmetine sunulması için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Ziyaretten dolayı Kaymakam Kurdoğlu’na teşekkür eden Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim, tüm paydaşlarla iş birliği içinde bölgeyi kalkındırmak adına her zaman özveriyle çalıştıklarını ifade ederek “Bu anlamda Serik Kaymakamı olarak atanan Mehmet Kurdoğlu ile de güzel işler yapacağımıza inanıyor ve bu vesileyle kendisine bir kez daha hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR