24 Şubat 2020, Pazartesi

Üniversite Radyosu’ndan Sezon Sonu Etkinliği

Akdeniz Üniversitesi Radyosu ÜNİFM 91.3 sezon kapanışını 13 Haziran 2019 tarihinde düzenlediği büyük bir organizasyonla yaptı. TRT Antalya Radyosu Sunucusu Tayfun Yönlü’nün katılımıyla, 12.15’te TRT Antalya Radyosu ve ÜNİFM 91.3 üzerinden yapılan ortak canlı yayınla başlayan etkinlik saat 14.00’te İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenmiş olan Tayfun Yönlü ‘nün söyleşisi ile devam etti. 16.00’da ÜNİFM 91.3 ‘ün web sayfasının açılış sunumunun ardından, üniversite öğrencileri ve davetlilerin katılımıyla Konferans Salonu Fuaye Alanında Hosh Bistro’nun katkılarıyla  bir kokteyl düzenlendi. Saatler 17.00’yi gösterdiğinde ÜNİFM 91.3 frekansından ve web sayfası üzerinden Tayfun Yönlü ve üniversite öğrencilerinin konuk olarak katıldığı canlı yayın bağlantısı gerçekleştirildi. 

Meslek ve sektör hayatı üzerinde çokça deneyim sahibi olan TRT Antalya Radyosu Spikeri Tayfun Yönlü’nün konuşmacı olarak katıldığı söyleşide “Fakülteden Mezun Oldun, Şimdi Seni Neler Bekliyor?” konusu tartışıldı. Günün sonunda Tayfun Yönlü’ nün sunumuyla radyo öğrencilerinin konuk olduğu canlı yayın bağlantısı ÜNİFM 91.3 ve unifm.org sitesi üzerinden dinleyicilerle buluştu.

Etkinlik bitiminde UNIFM 91.3 Genel Koordinatörü Öğretim Görevlisi Suat Erdöl yaz tatilinde kapılarının açık olduğunu 7×24 yayının devam edeceğini ve program yapmak isteyen herkesi radyoya beklediklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR