30 Mayıs 2020, Cumartesi

Yüksekokulda Atık Toplama Etkinliği

Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı tarafından Çevre Koruma dersi kapsamında   doğa koruma bilincinin aşılanması, temiz çevre duyarlılığı ve çevre kirliliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla atık toplama etkinliği düzenlendi.

Atık toplama etkinliği, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim, Müdür yardımcıları Dr. Öğr. Gör. Esra Gölge ve Öğr. Gör. Kübra Karabulut Ay, Program Koordinatörü Nilay Ölekli Sönmez, Yüksekokul Sekreteri Fikret Kalkan, gönüllü hocalar, idari personel ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selim, ‘Okul bahçesi, ortak kullanım alanları ve Yüksekokul çevresinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğin muhtelif zamanlarda da sık sık tekrarlanması ve yüksekokul bünyesindeki diğer öğrencilerin de gönüllü olarak çevre etkinliklerine katılım sağlanması konusunda okul yönetimi, öğretim elemanları ve öğrencilerimizle ortak görüşe vardık. Çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak için farklı etkinlikler yapmaya devam edeceğiz.’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR